"МІС УКРАЇНОЧКА" - НЕ ПРОСТО СВЯТО...

Дата: 06.03.2019 16:46

Весна вже цілком вступила в свої права. Все оживає, прокидається, зацвітає. Сонце заквітчало чарівністю не лише природу,  від його тепла розцвіла і врода всіх жінок.  А щоб виявити всі здібності і таланти наших вродливих та чарівних дівчаток,  3 березня в Павлівському сільському клубі з нагоди святкування 8 березня та Масляної, відбулася конкурсно – розважальна програма «Міс - Україночка», в якому взяли участь: Вікторія Соломко, Софія Ясеницька, Катерина Крохмаль, Віталіна Хорош, Вероніка Рибченко, Ангеліна Ясинчук,  Ірина Онищенко, Ангеліна Мітакі. Юні красуні готувалися до такої відповідальної миті дуже старанно: чепурилися, вчили пісні і привітання та пекли смачні млинці. А їхні старання справедливо оцінювало компетентне журі. В конкурсі отримала перемогу краса та дружба, всі учасниці були нагороджені приємними подаруночками, а титул «Міс Україночка» завоювала Ангеліна Мітакі.

На таке чудове, веселе та цікаве свято прийшло все село, щоб підтримати своїх односельчаночок. Юним красуням допомагав своїм чудовим співом і дорослий вокальний колектив «Кумоньки», комунікабельні ведучі, одним із яких був сам виконуючий обов’язки старости Леонід Дука та підтримували веселими номерами і їхні друзі – місцеві хлопці. Також, уже традиційно, Валентина Балинська віддячила всім артистам приємними призами, за подаровані  позитивні моменти для павлівчан та гостей села. Свято вдалося на славу: гарні пісні, запальні танці, дотепний гумор, завзяте змагання конкурсанток. А ще – море квітів, посмішок, млинців, пиріжків, вареників, веселого сміху та весняного настрою.