ПРИЄМНИЙ СЮРПРИЗ У ДЕНЬ ЮВІЛЕЮ

Дата: 12.02.2019 22:27

Пропливає долі неспокійна річка,
А за нею линуть роки-журавлі!
Ось і загорілася вже 80-та свічка
Вам на ювілейному столі!
Не сумуйте, що літа минають,
Ще до століття – довгий вік!
Із ювілеєм Вас вітаємо,
Хай буде радісним кожен наступний рік!
Нехай життя здається добрим дивом
І плідні будуть справи та шляхи,
Нехай живеться легко і щасливо,
Благословенні будьте Богом і людьми!

12 лютого відсвяткувала 80 річницю з дня народження жителька с. Дарівка Кириченко Ганна Степанівна, яка народилася в с. Беркозівка в багатодітній родині, закінчила 7 класів місцевої школи, згодом розпочала свою трудову діяльність спочатку обліковцем потім завфермою. На початку 80 років переїжджає в с. Дарівку, продовжує працювати завфермою, та ланковою аж до виходу на заслужений відпочинок. Має двох дітей: доньку та сина, трьох онуків, одного правнука. В Мартинівці та в Дарівці також проживають її рідні сестри Лідія та Надія, які люблять і поважають іменинницю, тому що Ганна Степанівка є енергійною жінкою, багато спілкується з односельцями, має свою особисту думку, активна в громадському житті села. Привітати ювілярку з таким чудовим святом завітала виконуюча обов’язки старости Мартинівського старостинського округу Алла Василівна Бусля, та від імені Сільського голови Олександра Івановича Яременка подарувала Ганні Степанівні щирі слова побажання здоров’я, щастя та всього найкращого, а на згадку про ювілей залишила теплий, зручний подарунок. Ганна Іванівна була приємно вражена такою увагою та виразила щирі слова вдячності за привітання Степанецькій сільській раді ОТГ.