Подяка небайдужим людям, які врятували життя незнайомій людині

Дата: 04.02.2019 16:50

Зима в цьому році сприятлива для любителів масового активного відпочинку. Особливо догодила погода любителям зимової риболовлі. Цей вид відпочинку корисний і захоплюючий, але при дотриманні всіх правил безпеки під час знаходження на кризі. На жаль, люди не завжди відповідально відносяться до застережень відділів Управління ДСНУ України, стосовно небезпеки перебування на кризі. Саме через це зимова риболовля ледь не коштувала життя чоловіку, жителю села Степанці, який 30 січня зранку вирішив порибалити, не зважаючи на погодні умови. Тонка крига не витримала і чоловік провалився у воду. На його щастя повз місця події проїжджали небайдужі люди, які викликали Канівську пожежно-рятувальну частину та медпрацівників Степанецької амбулаторії і не втрачаючи часу та ризикуючи власним життям, самостійно розпочали порятунок рибалки.

Велика подяка від самого потерпілого, його родичів та жителів нашої громади тим сміливцям, які не пройшли осторонь людської біди, подали руку допомоги, не зважаючи на загрозу власному здоров’ю та життю. Це і є справжній вияв людяності та любові до свого ближнього.