«ВПЕРЕД НА ОРБІТУ!»- ВПЕРЕД ДО МРІЇ!

Дата: 29.01.2019 08:30

Цими вихідними в місті Черкаси відбувся регіональний фестиваль з робототехніки FIRST LEGO League.

Такі інноваційні змагання проходять в області вже втретє. Участь у таких фестивалях – визначальний крок для молоді у майбутнє.

А ще, цьогоріч у змаганні вперше взяли участь і діти з особливими потребами, а це в свою чергу доводить, що цей вид дитячої діяльності доступний для всіх бажаючих.

На Черкащині більше 30 шкіл мають навчальні набори LEGO. Деякі команди уже не вперше беруть участь у фестивалі.

Але кожного разу конкурсна програма змінюється відповідно до девізу. Гаслом цьогорічного стало «Вперед на орбіту!».

Тож 26 команд з різних куточків Черкаської області, а також Миколаївщини та Києва позмагалися за можливість представляти свій регіон на всеукраїнському чемпіонаті.

Честь Степанецької ОТГ відстоював наш Комунальний заклад «Степанецький ліцей-опорний заклад загальної середньої освіти»

Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області, який представили команди: “Fortyna”- старшої вікової категорії у складі : Біліченка Богдана, Чупилки Вадима, Писаренка Олександра, Зеленського Іллі, Манзика Ярослава, Писаренко Софії, Мітакі Ангеліни, Степанець Каріни та тренера Юлії Почтар.

Молодшу вікову групу представляли наші юні робототехніки: Ротань Артем, Хоменко Богдан та Куцокінь Олександр разом з тренером Ольгою Петрівною Чередник. Наші учні показали досить високий рівень підготовки, адже працювали дружно і злагоджено, довели, що вони – справжня команда.

Всі учасники турніру змагалися у чотирьох програмних номінаціях:

–1.-  гра роботів – під час проведення гри діти представляють запрограмованого автономного робота на базі LEGO®MINDSTORMS®, який зароблятиме бали, виконуючи певні місії;

–2.-  проект – кожного року команди готують проект з нової теми, оголошеної FIRST Lego League;

– 3.- сумо (автономні роботи та роботи, керовані дистанційно);

–4.-  слалом.

Після запеклої боротьби, для участі у Всеукраїнському фестивалі з робототехніки,

який відбудуться вже навесні визначено13 команд із 13 шкіл області, серед яких і команда КЗ «Степанецький ліцей-опорний заклад загальної середньої освіти» Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області.

Будемо сподіватися на перемогу нашої команди, адже такі фестивалі дають учасникам можливість впевнено крокувати у інноваційне майбутнє,

Фото без опису відчути себе командним гравцем, розвиватись як творча талановита особистість,

ці інноваційні змагання допомагають юному поколінню визначитись ким бути в найближчому майбутньому.

Це – можливість для нашої молоді відчути себе не тільки робототехніками,

а винахідниками, науковцями, інженерами, мрійниками. А мріяти корисно.