ОЛЕКСАНДР ЯРЕМЕНКО ОТРИМАВ ОРДЕН «ЗА ВІРНІСТЬ НАРОДУ УКРАЇНИ»

Дата: 28.01.2019 13:18

24 січня 2018 року в столичному Будинку офіційних прийомів Уряду відбулася заключна частина Загальнонаціонального проекту «Місцеве самоврядування. Народні обранці».

Мета проекту - підтримати органи місцевого самоврядування, які є основою демократичного розвитку України та найбільш наближеним до громадян інститутом влади, а також розповісти пересічним громадянам про діяльність кращих представників місцевого самоврядування, зусиллями яких забезпечується розвиток територіальних громад, благополуччя їхніх жителів, процвітання сіл, селищ, міст, районів і регіонів України.

У заході взяли участь близько 120 регіональних лідерів місцевого самоврядування.

Серед присутніх був і Степанецький сільський голова Олександр Яременко,

якому вручено орден "За вірність народу України" та Книгу Пошани «Місцеве самоврядування. Народні обранці».

Масштабний захід здійснювався за участі представників Адміністрації Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, місцевих органів самоврядування, громадських організацій та інших.

Як констатували виступаючі, розвиток України як демократичної держави неможливий без дієздатного місцевого самоврядування, яке є найбільш наближеним до громадян інститутом влади. З упевненістю можна сказати, що місцеве самоврядування в Україні – надійний партнер і опора держави.

Завдяки щорічній реалізації Проекту вшановано понад 800 лідерів місцевого самоврядування пам’ятними відзнаками, медалями «За розвиток місцевого самоврядування», грамотами Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування і Книгою Пошани «Місцеве самоврядування. Народні обранці».

Проведення заходу дала можливість поділитися успішним досвідом з колегами, обмінятися цінною інформацією, відкрити нові імена кращих управлінців та висвітлити інноваційні підходи в керуванні громадами на сторінках презентаційного видання.