50 РОКІВ РАЗОМ НА ОДНІЙ СТЕЖИНІ

Дата: 19.01.2019 06:50

Минуло вже пів-віку з того часу,

Як в Вашому житті цвіла весна.

І стільки прожито і пережито разом,

І скроні побілила сивина…

А в двері стукає ласкава осінь -

Багата, щедра, справді золота!

Як нагорода за любов і мудрість,

За Ваші, в парі прожиті, літа.

За те, що зберегли свою родину

На хвилях часу, в радості й біді,

За те, що долю порівну ділили

І стали гідним прикладом в житті.

Тож будьте нам здорові і щасливі!

Хай спільний шлях Ваш довго ще цвіте.

Ну а сьогодні ж хай лунає пісня

Про батьківське весілля золоте!

50 золотих літ подружнього життя накувала зозуля. Така довга життєва дорога пліч-о-пліч випадає не всім.

Сьогодні 50 років подружнього життя святкують наші дорогі, люблячі, найкращі в світі батьки - Олександр Іванович та Лідія Іванівна Мозгові. Символ даного ювілею — золото, яке уособлює взаємну любов, повагу, довіру і відданість, які подружжя пронесло через ці роки спільного життя, що наші золоті ювіляри у мирі, злагоді, взаєморозумінні, любові, щирості, турботі один про одного  розпочали ще на весільному рушничкові. Минуло вже півстоліття, як Ви тримаєте один одного за руки, півстоліття Ви вдвох зустрічаєте світанки і проводжаєте заходи сонця. Змінюються дні, тижні, місяці, роки, десятиліття, тільки Ваша любов незмінна. Вона як якір, не тільки для Вас, але і для Ваших дітей, онуків і правнуків. Ви бачили, як у кожного з Вас сивіло волосся, а на обличчі з’являлися нові зморшки, але це породжувало в Вас тільки більше ніжності один до одного. Ви разом плакали і сміялися, хворіли і одужували, так нехай же тепер Ваше сімейне життя перетвориться в тиху гавань Вашої великої любові! Ви зуміли зберегти своє почуття у всіх випробуваннях, виростили своїх дітей гідними людьми, ділилися з іншими своїм життєвим досвідом і допомагали тим, хто просив про допомогу.

В цей чудовий день дозвольте щиро привітати Вас із днем золотого весілля! Дякуємо Вам за безсонні ночі, за доброту і ласку, за виховання і науку, за мудрі поради. Прийміть від нас низький уклін і побажання здоров’я ще на 100 років! Ми Вами так пишаємося, Ви для нас – взірець найкращих батьків у світі. Хай Бог і надалі дарує Вам сил і терпіння, любові і невтомності у всіх добрих справах, щоб дожити Вам іще і до Вашого столітнього ювілею.

Хай завжди на життєвій стежині друзі, діти й онуки дарують Вам ніжність серця, радість, ласку і теплінь, зігрівають любов’ю і турботою многая літ. В похмурі дні — весняного Вам настрою. А в життєвих складнощах — добра і підтримки від рідних та друзів.

Спасибі Вам, наші найдорожчі на землі люди, за науку, за добро і ласку, хороший приклад, за тепло душі і серця.
Нехай Господь Бог дарує Вам многая і благая літ!

З любов’ю і повагою всі Ваші рідні, діти та онуки.