ПОДАРУНОК НА ВАСИЛЯ

Дата: 16.01.2019 06:38

Новорічні та Різдв’яні свята приносять людям різні сюрпризи, несподіванки та подарунки. А для одиноких літніх людей відділення стаціонарного догляду територіального центру Канівського району кожен візит депутата обласної ради, члена депутатської фракції Політичної партії Всеукраїнського об’єднання «Черкащани», директора АФ «Заповіт Шевченка» ТОВ «НВФ «Урожай» Братаніча Володимира Андрійовича, є справжнім святом. Він завітав в День Святого Василя до мешканців відділення з привітаннями та солодким подарунком - відром меду.

І мешканці відділення, і працівники, які опікуються цими людьми, вдячні Володимиру Андрійовичу за небайдужість і чуйність до людей похилого віку, людей з інвалідністю та ветеранів, яку він постійну проявляє не тільки у святкові дні. Протягом багатьох років Братаніч В.А опікується проблемами відділення стаціонарного догляду, проявляє щоденну турботу до одиноких людей. Завдяки проявленій ним благодійності, проведені ремонтні роботи у відділенні, вирішуються поточні господарські питання, виділяються благодійно продукти харчування, що значно покращує якість життя людей з обмеженими можливостями та ветеранів.

Інформація із сайту: Терцентр Канівського району.