УВАГА! УВАГА! УВАГА!

Дата: 11.01.2019 11:04

УВАГА! Попередження про погіршення погодних умов

За даними Укргідрометцентру, 11 січня  в області пориви вітру 15-20 м/с, мокрий сніг та дощ, ожеледь, місцями значний мокрий сніг, хуртовини (приріст снігового покриву 10-15 см). Ускладнення погодних умов відповідають першому (жовтому) рівню небезпечності.

У зв’язку з погіршенням погодних умов та з метою недопущення заторів в русі Канівський районний відділ ДСНС у Черкаській області звертається до усіх власників автотранспорту.

При погіршенні погодних умов при можливості утримайтесь від поїздок.

При нагальній потребі виїзду в період погіршення погодних умов рекомендуємо мати з собою запас пального, засоби зв’язку, теплі речі, аптечку, гарячі напої. А також, вирушаючи в дорогу, переконатись у справності транспортних засобів. Водіям великовантажних транспортних засобів мати в наявності протиожеледні засоби (ланцюги), противідкатні упори та лопати.

Шановні водії! Не наражайте на небезпеку себе та своїх рідних! Будьте обачні та обережні!