НОВА РАДІСТЬ СТАЛА

Дата: 09.01.2019 12:02

Ось і Новий Рік переступив поріг кожної оселі…Запах хвої, мандаринок, святкові столи, вітання, побажання, небо в спалахах вогнів – весело, гамірно.

Та за новорічними святами приходить тихе, родинне свято Різдва Христового.

Кожна господиня, не порушуючи традицій своєї родини, готує святу вечерю, в гості чекають дорогих гостей:

батьки своїх дітей та внуків, хрещені – своїх хрещеників, в цей вечір поєднуються серця близьких людей ще міцнішими вузами, адже все навкруги наповнюється якимсь неземним відчуттям любові та миру.

Але діти ждуть Різдво, як ніхто інший, адже це не тільки смачна кутя, вечеря в хрещених чи родичів – це веселе колядування, коли можна обійти все село, вітаючи людей колядками, піснями та віршами, а взамін отримувати смаколики та гостинці. А ще – це незабутні емоції, червоні щоки та носи, дзвінкий сміх, радість в очах від того, що є можливість подарувати комусь святковий настрій.

Ця прекрасна традиція живе і в нашій Степанецькій ОТГ. 7 січня по всіх селах громади на вулиці висипали юрби колядників, які підтримуючи дух Різдва, заносили радісну звістку в кожну оселю свого старостинського округу про те,

що Син Божий народився, а це означає, що народилась нова надія на нове щастя, нові досягнення, нові успіхи нашої нової великої родини – нашої громади.