ЇХНЮ РОБОТУ ОЦІНЮЮТЬ ЛЮДИ

Дата: 08.01.2019 11:44

З тих пір, як в Степанецькій ОТГ створилося КП «Благоустрій», жителі  громади відчули значні зміни в кращу сторону. Узбіччя доріг стали охайнішими, розчищеними від парослі та чагарників, сміття теж майже не зустрінеш на вулицях наших сіл. Тож на адресу працівників комунального підприємства все частіше чути слова вдячності. Ось, і нещодавно, до сільської ради прийшла Довга Надія Костянтинівна у своїх справах, а коли розмова зайшла про позитивну динаміку розвитку села і всієї громади внаслідок децентралізації, вона поділилася із працівниками своїми приємними враженнями від роботи КП «Благоустрій». А особливо дякує за порядок на сільських кладовищах, адже це місця, які завжди повинні бути в належному стані. Працівники КП регулярно розчищають кладовища від парослі та бур’янів, а з настанням зими, ще й від снігу. Тож їхні добрі справи не залишаються без уваги та подяки від людей.