ВІТАЄМО ЮВІЛЯРКУ

Дата: 05.01.2019 06:49

3 січня цього року відсвяткувала свій день народження Раїса Іванівна Лапура, жителька села Степанці. Проста сільська жінка, з добрим серцем та натрудженими руками. З приємним подивом в очах зустріла гостей, які завітали до ювілярки від імені сільського голови Олександра Яременка та виконавчого комітету привітати її із таким святом. Юлія Мітакі – заступник сільського голови та Петро Добровольський – начальник відділу ЖКГ подарували іменинниці безліч щирих побажань, гарні квіти та залишили на згадку теплий подарунок, а головне – запалили в очах  ювілярки вогник радості від того, що її згадали та провідали представники Степанецької ОТГ.