В МАРТИНІВЦІ ПОВАЖНИЙ ЮВІЛЕЙ

Дата: 03.01.2019 16:47

3 січня цього року свій поважний ювілей, 85 років, відмічала Марія Михайлівна Ковальчук. Народилась іменинниця в селі Копіювато. Закінчила 7 класів Мартинівської школи. Потім навчання продовжила у Канівському педагогічному училищі. Після здобуття педагогічної освіти працювала вчителькою молодших класів у м. Хмельницькому. Але життєва доріжка привела Марію Михайлівну знову на Канівщину. Трудову діяльність вчителя вона продовжила вже в селищі Степанецькому. Згодом працювала завідуючою їдальні при Мартинівському цукровому заводі.

Народила та виховала трьох доньок, має шестеро онуків та чотирьох правнуків. На даний час проживає із наймолодшою донькою.

Привітали ювілярку представники Мартинівського старостинського округу спеціаліст по роботі з молоддю Чупилка Світлана Володимирівна та завідуюча клубом Гаряча Наталія Володимирівна. Гості від імені сільського голови Олександра Яременка передали вітання ювілярці та теплий подарунок. Марія Михайлівна вдячна за привітання та приємний візит.