ПОДАРУНОК ВІД ДЕПУТАТА

Дата: 18.12.2018 11:46

Трохи осучаснена після поточного ремонту, Беркозівська гімназія стала приємним подарунком для сільських дітлахів. Частково  замінено вікна та оновлено вхід: відремонтували східці та збудували накриття на ганок. Щоб зберегти стіни від руйнуючого впливу дощу і снігу, зробили кругом споруди відмостку, а в шкільному спортзалі  повністю замінили вікна.

Відкрили комп’ютерний клас, забезпечили сучасним  обладнанням та гаджетами, У школі – вільний Wi-Fi. А щоб  стимулювати вчительську творчість та дитячу активність, депутат Степанецької сільської ради Володимир Костянтинович Топалов на початку навчального року подарував гімназії новенький мікроскоп. Тепер школярі зможуть  досліджувати клітини та різні мікроорганізми. І на цьому благодійність цього щедрого чоловіка не закінчується, він закупив захисні сітки на нові вікна спортзалу, які днями привезуть та встановлять,  щоб юним спортсменам було безпечно займатися спортом на уроках фізкультури. Діти і вчителі безмежно вдячні Володимиру Костянтиновичу за небайдужість та активну участь у житті громади та місцевої школи. Адже допомагати підростаючому поколінню – це безпрограшна інвестиція в майбутнє нашої держави.