ТИЖДЕНЬ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Дата: 13.12.2018 08:42

Програма Тижня із 3 по 7грудня  була цікавою та насиченою.
Розпочався він днем полум`яних сердець (червоний день) під гаслом "З Україною в серці";

Вівторок - День творчості (помаранчевий день);
Середа - День здоров`я;
Четвер - День подорожі у природу (зелений день);
Завершився Тиждень початкової школи Днем посмішки. Учні жартували, розважалися, дарували добрі побажання один одному.

В рамках тижня на базі Степанецького ліцею відбулося методичне об’єднання вчителів початкових класів всієї громади. Перед початком роботи заступник директора ліцею з навчально-виховної роботи Головко О. В. ознайомила присутніх з моделлю розвитку закладу, його завданнями на найближчі п’ять років.

З позитивними емоціями та хорошими враженнями залишилися гості ліцею після відвіданого уроку природознавства у 2 класі з теми «Як тварини готуються до зими», який підготувала і провела Момро В.І.
Продовженням уроку стала театральна вистава, яку показали учні 3 класу під керівництвом класовода Голодненко Л.В. «Як звірі готуються до зими». Емоційно, як справжні артисти, виконували третьокласники свої ролі.

Присутні вчителі переглянули виставку дитячої творчості, яка проходила в рамках Тижня початкової школи, відвідали майстер – клас з виготовлення леп – буків, лего – клас, де старшокласники продемонстрували свої досягнення з робототехніки.

Зняти напругу, відпочити допомогла вчителям соціальний педагог Стоколос О.О. , яка провела для них тренінг «Релаксація для дорослих та дітей».

Вихователі групи продовженого дня Коваленко О.М. та Шакало П.П. запросили присутніх на чудове Свято Калити, яке підготували з учнями 3-4 класу. По завершенню свята всі смакували смачними варениками.