ТИ - ЛЮДИНА, ЗНАЧИТЬ, МАЄШ ПРАВА

Дата: 10.12.2018 11:49

Шановні українці!

10 грудня в Україні й в усьому світі відзначається Міжнародний день прав людини. В цей день у 1948 році Генеральна Асамблея ООН прийняла Загальну декларацію прав людини – перший міжнародний документ, який задекларував рівність прав і свобод всіх людей. Цей день є нагадуванням про те, що кожен політик, державний діяч, державний службовець, виконуючи функції, які покладені на нього суспільством, повинен працювати у першу чергу в ім’я людини.

За роки незалежності Україна закріпила у світі статус вільної демократичної держави, громадяни якої мають рівні права та свободи, закріплені Конституцією, а органи влади суворо стежать за її дотриманням. І сьогодні ми всі кожним кроком, кожним рішенням, спільними зусиллями маємо підтверджувати цей статус. Для Уряду дотримання та захист прав громадян завжди є головним пріоритетом, на якому базується наша державна політика. Ми маємо бути гордими за те, що живемо у вільній країні, де можна вільно виражати свої погляди, мати рівний доступ до інформації і не боятися переслідувань чи дискримінації через політичні переконання.

Від Уряду України та від себе особисто сердечно вітаю вільних громадян вільної Батьківщини! Бажаю міцного здоров’я, щастя, миру, добра і благополуччя Вам та Вашим родинам!

З повагою сільський голова Степанецької ОТГ.