А В ОЧАХ ЩЕ ЮНОСТІ ВОГОНЬ…

Дата: 29.11.2018 10:43

Фото без опису27 листопада цього року у Тетяни Гаврилівни Пуш двері оселі не закривалися.  Одні гості виходили, інші приходили. І це неспроста. Адже в цей день їй виповнилося 80 років – це прекрасний ювілей. Відкрита, добра жінка, все своє трудове життя працювала в Степанецькому ПТУ-35 в гуртожитку. Дбала про затишок та порядок  у  студентів, саме тому її душа така молода, а в очах ще горить юнацький вогонь. Разом із чоловіком народила та виховала сина і дочку, має внуків та правнуків. В цей день оселю Тетяни Гаврилівни заполонили чудові осінні квіти та вітальні листівки. Привітати іменинницю також завітали представники Степанецької ОТГ: секретар Степанецької сільської ради  Наталія Миколаївна Вовчинська та начальник  відділу земельних ресурсів Володимир Борисович Гаврищук, які від імені сільського голови привітали ювілярку із круглою датою щирими словами , чарівними квітами, залишивши на згадку теплий подарунок.