ІІІ етап ІX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Дата: 27.11.2018 10:54

Із метою піднесення престижу української мови та літератури у молодого покоління, підвищення рівня загальної мовної культури, виховання в учнівської молоді почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю, вшанування Великого Кобзаря  24 листопада 2018 року в комунальному навчальному закладі «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбувся ІІІ етап  ІX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Традиційно захід зібрав творчо обдаровану молодь, шанувальників Кобзаревого слова і традицій свого народу: 70 учнів закладів загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти області.

Тематика завдань, запропонованих учасникам конкурсу була пов’язана з особистістю Т.Г.Шевченка, його творчістю й долею, а також спрямована на духовні цінності, сімейні традиції, любов до рідного краю.

Представляли Степанецьку ОТГ учні Степанецького ліцею: Пілц Вікторія, учениця 6 класу, та Ткаченко Олександр, учень 9 класу.

У боротьбі за призове місце серед команди учнів 6 класу перемогу здобула Пілц Вікторія, посівши почесне ІІІ місце серед 11 гідних конкурентів.

Вікторіє, вітаємо тебе з перемогою і бажаємо стати переможцем Всеукраїнського етапу Конкурсу!