ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з географії

Дата: 26.11.2018 18:20

25 листопада 2018 року проходив ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з географії. Команду учнів Степанецької сільської ради об'єднаної територіальної громади у цьому етапі представляли 5 учнів Степанецького ліцею (Лисак Ліна, учениця 8 класу, Ткаченко Олександр, учень 9 класу, Скоробагатий Іван, учень 9 класу Беркозівської гімназії, Власенко Максим, учень 10 класу, Коваленко Анастасія, учениця 11 класу) та 3 учні КЗ "Мартинівський НВК І-ІІІ ступенів" (Безпала Лілія, учениця 8 класу,  Котляр Яна, учениця 9 класу, Легкий Валентин учень 10 класу). Переможцями ІІ етапу стали Ткаченко Олександр (І місце), Лисак Ліна (ІІ місце), Власенко Максим (ІІІ місце) (учитель Почтар Ю.М.), Легкий Валентин (ІІ місце) (учитель Панченко С.О.).

Так тримати і надалі!