Життя, заквітчане красою

Дата: 22.11.2018 10:08

Фото без опису20 листопада цього року відсвяткувала свій чудовий ювілей Нечипоренко Ніна Олексіївна, корінна жителька села Степанці, яка народилася, виросла в цьому селі, працювала на благо рідного краю, виховала хорошого сина, який став для матері справжньою втіхою на старість, має внуків, які дарують їй радість та наснагу. А яка вона чудова господиня! В дворі і коло двору завжди буяють яскраві квіти, які Ніна Олексіївна доглядає, немов малих дітей. Чепурна оселя привітно зустрічає своїх гостей, тому що господиня пильнує, щоб скрізь було чисто, гарно і на своєму місці, хоча вже давно стала вдовою і всі турботи по господарству лягли на її тендітні плечі. Але іменинниця не здається рокам, живе собі, трудиться, чекає в гості сина та внуків, вирощує прекрасні квіти на радість людям. Із найщирішими побажаннями щастя та здоров’я до ювілярки завітали представники Степанецької ОТГ: секретар сільської ради Наталія Вовчинська та начальник відділу ЖКГ Петро Добровольський. Разом із хорошими словами гості подарували Ніні Олексіївні чарівні квіти та теплий подарунок на згадку.