УВАГА! СЕМІНАР!

Дата: 22.11.2018 07:12

У рамках реалізації Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Черкаської області на 2017-2020 роки та Програми її реалізації Департаментом регіонального розвитку обласної державної адміністрації спільно з Черкаською міською профспілковою організацією Черкаської обласної профспілки «Солідарність» 23 листопада 2018 року об 11.00 год. в сесійній залі Канівської районної ради за адресою: м. Канів, вул. О. Кошового, 3 заплановано проведення кущового семінару для підприємців із Золотоніського, Канівського, Чорнобаївського і Драбівського районів щодо актуальних питань ведення бізнесу, зокрема здійснення комплексних планових заходів державного нагляду (підстава для перевірок, права і обов’язки інспекторів та роботодавців, відповідальність за порушення законодавства), а також інструментів для розвитку бізнесу.

Семінар проведуть:

Ракова Ольга, голова Черкаської міської профспілкової організації Черкаської обласної профспілки «Солідарність»;

Хоменко Ольга, керівник соціально-правового факультативу при Черкаській торгово-промисловій палаті;

Фахівці Департаменту регіонального розвитку обласної державної адміністрації.

Запрошуються всі бажаючі підприємці.