Відбувся турнір з футболу на кубок Процика Валерія Романовича.

Дата: 20.11.2018 15:09

Фото без описуФото без опису

18.11.2018р. в місті Корсунь-Шевченківський відбувся турнір з футболу  на кубок Процика Валерія Романовича.

Турнір був проведений з метою вшанування пам`яті цієї світлої людини. Капітани команд, родичі та друзі поклали квіти до могили, віддали шану хвилиною мовчання. Він був душею своєї футбольної команди, яка утворилась, завдяки його лідерським здібностям. Валерій Романович в свій час був головою Федерації футболу Корсунь-Шевченківського району. З його легкої руки був побудований чудовий стадіон у місті Корсунь з штучним покриттям, який відповідає всім вимогам федерації футболу України та всім стандартам  міжнародної організації ФІФА.

У цьому турнірі приймали участь ветерани ФК «Росава» та ветерани команди Корсунь-Шевченківського району. В запеклій боротьбі з рахунком  2 : 1 перемогли господарі поля і були нагороджені  кубком Процика. Від команди степанчан голом відзначився Станіслав Яременко.

По закінченню урочистої частини з нагоди відкриття турніру, та самої гри, всі учасники мали змогу покуштувати смачну кашу та запашну наваристу юшку, адже на цю легендарну зустріч було запрошено багато гостей  та вболівальників.