ПЛІДНА СПІВПРАЦЯ - НАДІЙНЕ МАЙБУТНЄ

Дата: 20.11.2018 11:45

15 листопада цього року в Канівському міському будинку культури за ініціативи холдингу «МХП» пройшов урочистий захід з нагоди святкування Дня працівників сільського господарства.

На захід завітали керівники підприємств та голови ОТГ, з якими «МХП» плідно співпрацює.

Під час урочистої концертної програми звучали слова привітань, були вручені грамоти та цінні подарунки найкращим працівникам галузі.

Від Степанецької громади з привітальним словом виступив сільський голова Олександр Яременко, який подякував керівництву «МХП» за плідну співпрацю на благо розвитку нашого краю,

вручив директору ПрАТ «Миронівська птахофабрика» Ользі Форостяній подяку та чарівні квіти, побажав всім присутнім міцного здоров’я, нових професійних досягнень та успіхів. «Нехай кожен день буде насичений приємними подіями та щедрими здобутками» - наголосив Олександр Іванович.