В СТЕПАНЕЦЬКІЙ ОТГ СТВОРЕНО ВСІ УМОВИ ДЛЯ НУШ

Дата: 15.11.2018 10:03

Наказом Міністерством освіти і науки України № 283 від 23 березня 2018 року затверджені Методичні рекомендації організації освітнього простору Нової української школи, які мають взяти до уваги всі навчальні заклади нашої країни та які спрямовані на організацію освітнього середовища, що сприятиме вільному розвитку творчої особистості дитини.

Окрім змін до навчальних програм та методів навчання, суттєво змінилися вимоги до облаштування класів – це створення центрів сприйняття та навчальних зон, а також шкільних меблів.

Прослідкувати за оновленнями важливо і для вчителів, і для батьків, адже зміна середовища позначиться й на навчальному процесі.

На виконання рекомендацій МОН, відділом освіти, молоді та спорту Степанецької ОТГ для учнів 1 та 2 класу придбано 60 антисколіозних парт та 120 стільців,

20 столів та 40 лавок встановлено в їдальні Степанецького ліцею.

Разом з тим проведено процедури закупівель комп’ютерного обладнання, ноутбуків, принтерів, ламінаторів, інтерактивних дошок, мультимедійних проекторів тощо.