… За довгий вік чого тільки не було

Дата: 31.10.2018 10:04

28 жовтня цього року в селі Степанці відсвяткувала свій 80-річний ювілей Ганна Семенівна Назаренко. Добра, хороша людина, яка , незважаючи на свій поважний вік, веде своє домашнє господарство. Всіх, хто заходить провідати господиню, зустрічають чудові квіти, які, доглядає господиня, немов малих дітей, до ніг лащиться котик- пустун, видно, що він не обділений увагою своєї господині. В очах жінки світиться тепло і доброта, хоча життя їй не завжди приносило лише приємні миті… За довгий вік чого тільки не було. Але ця жіночка несе на своїх тендітних плечах свою ношу терпляче і покірно. Народилася і виросла двох дочок, має трьох онуків. Свою трудову діяльність присвятила роботі в колгоспі. В такий гарний день до ювілярки завітали представники Степанецької ОТГ: Юлія Мітакі – заступник сільського голови із гуманітарних питань та Петро Добровольський – начальник відділу ЖКГ. На адресу Ганни Семенівни прозвучали щирі слова і побажання здоров’я та благополуччя. А на згадку гості подарували гарні осінні квіти та теплий подарунок.