Радість в очах дітей – це те, заради чого варто жити

Дата: 24.10.2018 22:51

Діти – наше майбутнє.Для їх розвитку необхідна постійна фізична активність. Тож необхідно забезпечувати дітей зручним і безпечним місцем для ігор та занять спортом.

Цього року гарний літній подарунок отримали найменші мешканці Мартинівського старостинського округу і їх батьки – на День села тут відкрили дитячий ігровий майданчик. Біля приміщення колишньої сільської ради працівники КП «Благоустрій» Богдан Андрій Васильович та Новіченко Микола Вікторович облаштували територію, встановили гойдалки, каруселі, гірки, а ще – лавочки для тих, хто приходитиме сюди з малюками.

Діти – у захваті від майданчика. Все на майданчику яскраве, цікаве, а головне – безпечне для малюків. Тепер вони не сидять перед телевізором, а граються на свіжому повітрі разом із друзями.

У післяобідній час та у вихідні завжди можна чути дзвінкий сміх дітей з дитячого майданчика. Там завжди весело та гамірно.

Комфортні умови для діток – одна з передумов розвитку українських сіл.Радість в очах дітей – це те, заради чого варто жити.