Передостанній черговий матч чемпіонату Черкаської області з футболу

Дата: 21.10.2018 19:03
Кількість переглядів: 533

Фото без опису

13 жовтня в с.Кочубіївка Уманського району відбувся передостанній черговий матч  чемпіонату Черкаської  області  з футболу в якому зустрілися СК "Базис" та ФК "Росава".

1:4 (Головко Максим 3, Франчук Володимир 1)

11. Давиденко Ілля

Матч  прокоментував головний тренер "Росави " Станіслав Яременко.

Не дивлячись на  проблеми, які виникли в складі команди, а нас на гру їхало 13 осіб,  Олександр Стецюк травмований після гри з УТК ,  Віталій Малимон дискваліфікований, травмований також основний голкіпер Олексій Сорокін, замість  якого на ворота став Олександр Панічев, що спричинило ослаблення в нападі, та враховуючи силу суперників, які претендували на призові місця, ми все-таки їхали перемагати.

Згадуючи матч з "Базисом" в першому колі та програш з рахунком 2:1, а ми не заслуговували на цю поразку, все-таки вдалося націлити та налаштувати команду на виконання певних завдань на конкретну гру. І вже до 30' ми вели з рахунку 0:3( Максим Головко 2, Володимир Франчук 1). Потім на жаль  допустили помилку, Панічев отримав передачу, але послизнувся і не зміг як слід вибити м’яча. Чим і скористався гравець "Базису" але його зупинив фол нашого захисника.  Реалізоване господарями пенальті внесло  знервованості в команду.  В перерві вдалося заспокоїти та націлити гравців на подальше виконання установки на гру.

В другому таймі нам вдалося забити 4 м'яч у ворота суперників (Максим Головко), що остаточно заспокоїло "Росаву" та дозволило до кінця тайму впевнено контролювати гру.

1:4 - цілком заслужена перемога!!!

В чемпіонаті вже є чемпіони, є призери. Залишилася боротьба за 4 місце. Не все від нас залежить, нажаль, нам потрібно вдома перемагати Альтаїр та надіятися, що Базис втратить очки з Златокраєм.

Надіємося на підтримку вболівальників і що ми все ж таки виборемо цю перемогу. А ще ФК "Росава" виносить щиру вдячність своїм постійним спонсорам - керівництву ПрАТ Миронівська птахофабрика".