ХОРОША ТРАДИЦІЯ

Дата: 10.10.2018 15:57

Ні швидкій не проїхати, ні рятувальникам дістатися. Села і деякі міста просто відрізані від цивілізації! Дороги стали справжнім викликом для влади, адже їхній ремонт — завжди проблема, особливо для сільських та селищних рад тому, що профінансувати їх ремонт – це велике навантаження на місцевий бюджет.

В минулому році, за сприяння депутатів районної ради Петра Добровольського, Володимира Плисюка та Олександра Сімперовича була започаткована хороша традиція – вкладати кошти депутатського фонду в благоустрій села, а саме в ремонт доріг. В цьому році цю традицію перейняли депутати Степанецької сільської ради: Станіслав Яременко, Наталія Дудка, Сергій Чугреєв, Олександр Арсеєнко, Леся Трофимчук, Віктор Назаренко, які об’єднали свої депутатські кошти та використали їх на ремонт підйому до села Пилява. Ця дорога була у критичному стані, і по ній, не можна було не те що проїхати, а й пройти. На сьогоднішній день цей відрізок дороги відремонтовано і там вже їздить шкільний автобус, який кожного дня забирає учнів до школи.