ЗЕКОНОМИТИ 1,5 МЛН. ГРН. МІСЦЕВОГО БЮДЖЕТУ - ЦЕ СУТТЄВО

Дата: 27.09.2018 12:37

Питання раціонального використання енергетичних ресурсів та переходу на відновлювані джерела енергії є дуже актуальними, адже ціни на енергоресурси постійно зростають, екологічна ситуація погіршується, викопні джерела енергії не є безмежними.

Громада також не стоїть осторонь проблеми збереження енергоресурсів. Ми не лише залучаємо додаткові кошти на розвиток, а й намагаємося заощаджувати бюджетні кошти, щоб мати можливість вкладати власні ресурси в інфраструктуру громади.

Один з таких напрямків – модернізація теплогенераторних та систем опалення адмінбудівель, шкіл, дошкільних навчальних закладів, ФПів, амбулаторій та закладів культури громади і перехід на опалення відновлювальними джерелами енергії.

На цьому тижні запущено лінію з виробництва брикетів, для розміщення якої працівники КП «СТЕП-АГРОБУД» власними силами відновили стару господарську будівлю бувшого колгоспу. При виході на повну потужність лінія здатна забезпечити паливом на опалювальний сезон всі комунальні заклади громади та зекономити близько 1,5 млн. грн. бюджетних коштів.