Відбувся черговий матч чемпіонату Черкаської області з футболу - СК «Ніка» та ФК «Росава».

Дата: 25.09.2018 21:38

У суботу 22 вересня 2018 в с.Родниківка Уманського району, що за 300 км від с.Степанці  відбувся черговий матч чемпіонату Черкаської області з футболу в якому зустрілися команди СК «Ніка» та ФК «Росава».

Фото без описуУ першому колі в домашній грі «Росава» обіграла «Ніку» з рахунком 6:0, тож і в грі на виїзді степанчани були налаштовані лише на перемогу, тим паче, що в попередньому матчі із "Златокраєм" м. Золотоноша втратили очки.

З перших хвилин «Росава» почала атакувати ворота господарів, і їх зусилля не були даремними.

Точна передача м’яча по діагоналі Олександра Стецюка, вправний прийом та потужний удар по воротах Максима Головка, вже на 10' приносять перший забити м'яч у ворота "Ніки". На 23' кутовий удар Давиденка Іллі  вправно, голом у ворота головою замкнув Сухецький Геннадій. Рахунок 0:2 на користь степанчан. Та на 33', скориставшись помилкою захисту, суперники спромоглися забити один м’яч у ворота «Росави». Рахунок стає 1:2.

В другому таймі «Росава» почала наполегливіше атакувати ворота господарів.

Віталій Матяш заніс м’яч у ворота « Ніки» наскільки сильним та точним ударом, що він вилетів у дірку крізь сітку воріт так , що його навіть не помітила та не зарахувала бригада арбітрів. Тому йому довелося відпрацювати дубль та на 80' забити ще один гол у ворота суперників.

Фінальний свисток, рахунок 1:3 на користь ФК «Росава».

Наступний матч степанчани проведуть  на виїзді 29 вересня з ФК «Авангард» м. Монастерище.

Виносимо щиру подяку за співпрацю нашим постійним спонсорам - керівництву ПрАТ «Миронівська птахофабрика» та виконавчому комітету Степанецької сільської ради ОТГ.