Добрі справи продовжуються.

Дата: 20.09.2018 13:42

Співпраця між керівництвом Степанецької громади та агроіндустріальним холдингом МХП -  це дуже корисна і добра справа для сільських жителів. Наприклад, 19 вересня поточного року, в селі Полствин було встановлено автобусну зупинку, як подарунок від представників МХП.

А на селі дуже важливо мати таку зупинку, адже в осінньо-зимовий період, чекаючи на транспортний засіб, людям потрібно кудись заховатися від негоди. Та найбільше зраділи такому сюрпризу діти, адже щоранку вони чекають тут на шкільний автобус. Тож тепер цей час проходитиме для них в зручній і затишній споруді.

Діти, їхні батьки та й, взагалі , всі жителі Полствинського старостинського округу щиро вдячні керівництву громади та нашим щедрим спонсорам за таку потрібну співпрацю, за спільні зусилля, прикладені для процвітання сільських населених пунктів та впровадження хороших справ для жителів громади.