В ПАВЛІВЦІ ДВА ЮВІЛЯРИ

Дата: 20.09.2018 09:43

В селі Павлівка нещодавно відлунало аж два ювілеї. 15 вересня поточного року святкував свій День Народження Іван Омелькович Андрійченко, корінний житель села, який все своє трудове життя пропрацював у місцевому колгоспі. Разом із дружиною народили та вивели в люди трьох дітей. На таке хороше свято до Івана Омельковича приїхали привітати від імені Олександра Яременка виконуючий обов’язки старости Леонід Дука та депутат сільської ради Валентина Балинська.

Також представники місцевої влади завітали привітати і Галину Миколаївну Кітовську, ювілей якої святкували 18 вересня цього року. Хороша, працьовита людина, трудова діяльність якої, пов’язана із селом, працювала на рідній землі в колгоспі. Гості були щедрі на добрі слова подяки та хороших побажань. А щоб зимові вечори були затишними, гості подарували ювілярам теплі подарунки і гарні квіти.