А ВОНА НЕ ЗДАЄТЬСЯ РОКАМ

Дата: 19.09.2018 22:12

19 вересня цього року відсвяткувала своє 80- річчя Линник Ганна Василівна, жителька села Пилява, яка жила і працювала всі ці роки на рідній землі в колгоспі на фермі та ще була кухаркою на другій тракторній бригаді, де хлопці трактористи називали її лагідно «мати», бо любила їх усіх як своїх дітей. Така маленька і тендітна жіночка, а скільки в ній життєвої сили і енергії. У свої 80 вона ще жвава і весела, хоча, звісно, здоров’я трохи підводить – руки і ноги покручені хворобою, ходить за допомогою двох ломачок, адже прожила не просте життя.  Разом із чоловіком, якого вже, нажаль, немає серед живих, підняли на ноги одного сина, в якому жінка душі не чає, він гордість і втіха маминим сивинам. Але доля закинула синочка далеко від матері, а вона так за ним сумує і чекає на зустріч, бо вже давно не бачила його і двох онуків. Та жінка знаходить розраду в роботі, тримає невеличке господарство, має слухняного котика та добрих сусідів, які допомагають цій хорошій людині.

А з нагоди ювілею, Ганну Василівну приїхали привітати від імені сільського голови Олександра Яременка працівники сільської ради: Юлія Вікторівна Мітакі – заступник сільського голови, Володимир Борисович Гаврищук – начальник відділу земельних ресурсів та Любов Михайлівна Бурнакова – спеціаліст відділу земельних ресурсів. Іменинниця дуже зраділа гостям, розповідала різні цікаві історії свого довгого життя, жартувала та не хотіла відпускати з двору. На згадку про цю зустріч ювілярці залишили квіти, добрі слова та теплий подаруночок, щоб зігрівав цю світлу, добру жіночку довгими зимовими вечорами.