Ліквідовано захаращеність вздовж комунальної дороги

Дата: 05.09.2018 21:59

Створивши освітній округ, громада взяла на себе відповідальність по забезпеченню комфортного та своєчасного підвезення дітей з різних старостинських округів до місця навчання.

Новенький автобус, придбаний за кошти громади і обласного бюджету, значно полегшив це завдання. Залишилось вирішити питання з дорогами. Наразі для початку робіт з ремонту доріг виконавчим комітетом сільської ради оголошено тендера по закупівлі щебеню для доріг комунальної власності та по дрібному поточному ремонту доріг загального користування місцевого значення.

Не стоять осторонь вирішення зазначеного питання і наші комунальні підприємства. Так комунальне підприємство «Благоустрій» регулярно проводить вирізання порослі та аварійних дерев вздовж доріг, приділяючи при цьому особливу увагу дорогам, по яких проходять маршрути шкільних автобусів.

Четвертого вересня була проведена чергова санітарна зачистка дерев, цього разу у Полствинському старостинському окрузі. Завдяки злагодженій праці робітників КП «Благоустрій» ліквідовано захаращеність вздовж комунальної дороги і тим самим надана можливість вільного проїзду шкільного автобуса та інших габаритних транспортних засобів.