Школа, у якій приємно навчатись

Дата: 31.08.2018 11:37

В процесі децентралізації та модернізації освіти зростає вплив місцевих громад на формування локальної освітньої політики, з урахуванням місцевих культурних особливостей та особливостей ринку праці. Належна організація функціонування та ефективне управління закладами освіти на місцях є головним чинником успіху реформ та отримання громадянами якісних освітніх послуг.

Створюються нові можливості для розширення державно-громадського партнерства у сфері освіти. Як приклад, співпраця Степанецької сільської ради та БО «Благодійний фонд «Урожай-громаді» - це партнерство для досягнення спільної мети в напрямку розвитку громадянської свідомості в сільських громадах через побудову взаємовигідного партнерства та власний приклад самодостатності, професійного зростання та гідного рівня життя.

Завдяки реалізації проекту Степанецької сільської ради «Крок до нової української школи», який переміг в конкурсі мікро - грантів «Час діяти», оголошеного БО «Благодійний фонд «Урожай-громаді», забезпечено мотивуючий простір та креативність в навчальних закладах громади. В рамках проекту, учнів перших класів всіх навчальних закладів Степанецької громади забезпечено одномісними антисколіозними партами з регулюванням висоти.

Даний проект - це ще один крок на зустріч новій українській школі.