A A A K K K
для людей із порушенням зору
Степанецька громада
Черкаська область, Черкаський район

СВЯТО ПРАПОРА ТА НЕЗАЛЕЖНОСТІ

Дата: 27.08.2018 15:32
Кількість переглядів: 1033

Святкові заходи, присвячені Дню Державного Прапора, 27-ій річниці незалежності України , 100-річчю відродження української державності та відзначення Дня села відбулися 23 серпня в селищі Степанецьке.

Свято, на яке прибуло багато гостей, творчих колективів та майстрів народної творчості, розпочалося із молитви за наш край, яку прочитав ієромонах Євпатій Канівського Успенського собору.

У своєму вітальному слові сільський голова Олександр Яременко зазначив,

що історично так склалося, що напередодні Дня Незалежності ми відзначаємо День Державного Прапора України і відзначаючи 27-річчя від дня прийняття Акта проголошення незалежності України,

ми паралельно маємо говорити про 100-річчя відродження української державності. З нагоди святкування, сільський голова нагородив подяками та цінніми подарунками шанованих жителів громади в різних номінаціях. Подякував за віддану працю, вагомий внесок у спільну роботу на благо своєї землі кращим працівникам, згадав найстаріших і наймолодших жителів села, подарував слова глибокої поваги учасника та ветеранам АТО.

Далі до слова запросили шановного гостя - директора ТОВ «НВФ «Урожай» Олександра Воскобойніка, який від щирого серця привітав присутніх із Днем Державного Прапора України та побажав всім щастя, здоров’я, успіхів в житті, наснаги, терпіння та здійснення всіх мрій та сподівань на краще майбутнє і наголосив, що завжди радий розділити з громадою такі світлі і радісні моменти.

Урочистості продовжились виступами та спортивними змаганнями. Дитячий хореографічний колектив зачарував своїм різнобарвним танком, переплетеним українськими рушниками та синьо-жовтими кольорами.

 

Місцевий аматорський колектив «Калина» наповнив своїм співом літній день і підняв святковий настрій всім присутнім. Порадували своїми виступами і художні колективи із сусідніх сіл громади.

Притягувала до себе захопливі погляди виставка народних умільців – чого тут тільки не було:

і вишиванки, і вироби із солоного тіста, і поробки із паперу, і ще безліч всякої краси

. Також традиційно було проведено виставку-продаж сортового винограду.

Відбулися і завзяті спортивні змагання, в яких весело було змагатися і дорослим, і дітям. А для всіх азартних людей розіграли безпрограшну лотерею.

Загалом свято пройшло змістовно і весело, а на завершення, як завжди – смачна каша та навариста юшка.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь