УРОЧИСТІ ЗАХОДИ В МАРТИНІВЦІ

Дата: 24.08.2018 12:43

23 серпня поточного року в Мартинівці відбулись урочисті заходи, присвячені Дню Державного Прапора, 27-ій  річниці незалежності України та 100-річчю відродження української державності.

На початку заходу Алла Василівна Бусля - виконуюча обов’язки старости Мартинівського старостинського округу побажала жителям села міцного здоров’я, щастя, успіхів, миру і злагоди на нашій рідній землі.

Потім відзначила подяками почесних жителів нашої громади : Будника Володимира Володимировича, Лосюк Лідію Василівну та Ніколаєву Тетяну Василівну за високий професіоналізм, бездоганну сумлінну працю, за витривалість та патріотизм, за активну життєву позицію, сумлінне служіння інтересам територіальної громади та з нагоди такого важливого свята.

Під час святкування, велично лунали патріотичні музичні композиції у виконанні Царенка Богдана, Сімйонової Тетяни, Сидори Тетяни та Куцокінь Алли.

З нагоди Дня Державного Прапора України на подвір’ї школи відбулось урочисте підняття Державного прапора України.