ЗДОРОВЕ СЕЛО - МІЦНА КРАЇНА

Дата: 22.08.2018 14:45

Більше 13 мільйонів українців мешкає в селах. У 23 тисячах сіл і селищ є 4 тисячі амбулаторій та 12 700 ФАПів. У зв’язку з тим, що сільська медицина завжди фінансувалась за залишковим принципом, сільські амбулаторії та ФАПи не мають навіть найнеобхідніших умов для повноцінного надання медичних послуг. Саме тому, керівництвом громади разом з депутатським корпусом сільської ради, на початку 2018 року було прийнято рішення докорінно змінити існуючий стан справ у сфері надання медичних послуг. Почали з Мартинівської АЗПСМ, де було проведено ремонт системи опалення, встановлено новий твердопаливний котел та зроблено поточний ремонт внутрішніх приміщень адмінбудівлі.

Далі спільними зусиллями за співфінансування БО «БФ «Урожай-громаді» провели ремонт будівлі ФП с. Малий Ржавець,відкриття  якого відбулось 19 серпня поточного року. Відкрити оновлений ФП та відзначити довгоочікувану подію до громади завітали директор ТОВ «НВФ «Урожай» Олександр Воскобойнік та громадській діяч, керівник соціальних проектів МХП Ірина Ванникова. До кінця року заплановано забезпечити всі заклади медицини громади водопостачанням та водовідведенням, а також провести косметичні ремонти.Розвиток інфраструктури населених пунктів – дуже важлива річ, особливо медична галузь, вона просто необхідна на селі. Адже не кожна людина із віддаленого населеного пункту може дозволити собі за браком часу, транспортного засобу, чи просто за станом здоров’я, поїхати в місто, щоб одержати хоча б елементарну медичну допомогу. А коли людина може бути спокійною за своє здоров’я, то і віра у краще майбутнє в неї буде міцнішою.