Початок 2 кола чемпіонату Черкаської області з футболу.

Дата: 21.08.2018 16:43

18 серпня розпочалося 2 коло чемпіонату Черкаської області з футболу.

У: м. Золотоноша зустрічалися команди ФК "Росава"(5сходинка) та ФК "Спартак"(11сходинка).

"Росава" змагалася таким складом  :

О.Сорокін, В.Бовшик, Д.Чорноіван, В.Матяш, В.Франчук, О.Болюк, Г.Сухецький, О.Конюша, О.Панічев, М.Головко, М.Касяненко, В.Малимон, І.Кисіль, І. Франчук.

Кінцевий результат гри 2:1 на користь господарів. Поразку "Росави" прокоментував головний тренер Станіслав Яременко:

"Всю відповідальність за зіграний матч я беру на себе. Виграє команда- програє тренер.

Була розроблена тактика гри, яка не спрацювала з певних причин.

По-перше, захисна лінія повністю була розбалансована. Ілля Никитенко травмований, Анатолій Вовк дискваліфікований на один матч через перебір жовтих карток, Павло Понежда покинув футбольний клуб.

По-друге, здивував ФК "Спартак", адже 80% команди - нові гравці.

Ну, і по-третє, це суддівство - не досвідчена бригада арбітрів. Більшість наших гравців  отримали жовті картки.

Ніяких виправдань, команда програла, втратила 3 очки, які потрібно було вибороти. Адже багато гольових моментів  не реалізовано.

На даний час  ми йдемо на вимушений відпочинок, з метою доукомплектування команди, зокрема захисної лінії. На хлопців чекають товариські матчі, під час яких будуть підібрані нові амплуа.

Дякуємо вболівальникам за підтримку та  просимо вибачення за невдалий результат гри. Це буде для нас наукою, що потрібно  відповідальніше ставитися до гри.

Ми йдемо далі, цей урок - величезний стимул для завоювання очок.

Запрошуємо вболівальників на наступні матчі.