ГУЛЯЙ, МОЄ СЕЛО!

Дата: 19.08.2018 10:21
Кількість переглядів: 1969

Горобіївка – не велике, затишне село, яке, мов у зеленому вінку розкинулося на мальовничих пагорбах. Тихо, гарно, неначе час сповільнив тут свій плин.

Але 18 червня в селі помітно пожвавішало, адже в цей день відбулося свято – День села. Біля сільського будинку культури зібралося майже все село. Музика шум,гам, жіночі розмови, дитячий сміх, весело і затишно. Світлана Іванівна Святун, як заклопотана господиня піклується про все, метушиться, хвилюється, щоб все вдалося, щоб усім на святі було добре.

Із привітальним словом від імені сільського голови до громади звернулася Юлія Вікторівна Мітакі, заступник голови із гуманітарних питань, сказала дуже гарні слова та подарувала чудову пісню, адже має неймовірно красивий голос.

Щоб свято проходило весело, до Горобіївки завітав творчий колектив села Степанці із веселими та ліричними піснями, щоб

наповнитити це свято колоритною атмосферою.

Також за підтримки БФ «Урожай громаді» місцева малеча вдосталь погарцювала на батуті та надувній гірці, а ще поласувала солодкою ватою.

До уваги присутніх було представлено виставку дитячого малюнку та виробів із шерсті місцевої майстрині.

А ще свято було багатим на різні цікаві конкурси,

лотереї

та відзначення почесних жителів подяками та подарунками.

А завершилося святкування смачною кашею та юшкою.

Потім святкова дискотека, приємна вечірня прохолода,

чудовий настрій та прекрасне відчуття єдності та щастя.