Першочергове завдання - благоустрій громади.

Дата: 15.08.2018 11:52

Цьогорічна тепла дощова погода сприятлива для інтенсивного росту трави, що значно додає роботи нашим комунальникам. Реагуючи на звернення в. о. старост та доповідні записки директорів комунальних підприємств, керівництво громади внесло на розгляд депутатського корпусу сільської ради пропозицію про закупівлю ротаційної косарки до трактору. За одноголосної підтримки депутатів пропозиція реалізувалась придбанням косарки ротаційної Z – 069 WIRAX.

Турбота про чистоту і благоустрій громади – першочергове завдання, яке комунальникам потрібно вирішити за дорученням керівництва громади, адже впорядковані вулиці, позитивно впливають на настрій мешканців, віддзеркалюють моральне обличчя села і кожного його жителя.

Звертаємося до всіх жителів об’єднаної громади, керівників підприємств, установ, організацій, з проханням, не стояти осторонь проблем чистоти та благоустрою населених пунктів, навести порядок на подвір’ях, прилеглих та закріплених територіях, відремонтувати та пофарбувати паркани.

Сподіваємось, що кожне домогосподарство, та й в цілому громада, будуть радувати мешканців та гостей своєю чистотою та охайністю.