З турботою до батьків

Дата: 14.08.2018 21:59

Місцевий житель Котляр Григорій Максимович, що являється найстаршим чоловіком на даний час в с. Мартинівка, народився 14 серпня 1933  року в багатодітній родині. Молодим хлопцем поїхав на Донбас, згодом служба в Радянській армії, в морфлоті. Потім знову Донбас, але на початку 60 років  минулого століття сім’я повертається на батьківщину, в рідну Мартинівку. Разом з дружиною (нині вже покійною) виховали двох синів та турботливу доньку, з якою Григорій Максимович проживає на даний час. Котляр Г.М. має п’ятеро онуків та одного правнука. Григорій Максимович працював деякий час в кооперації, згодом на цукровому заводі аж до виходу на пенсію.

З поважною датою ювіляра привітали представники Мартинівського старостинського округу Степанецької сільської ради ОТГ від імені Степанецького сільського голови Олександра Івановича Яременка та всієї громади. Імениннику від щирого серця побажали міцного здоров’я, мирного неба, «не здавати позиції» та подарували теплий подарунок на згадку, за який Котляр Г.М. щиро вдячний  керівництву Степанецької сільської ради ОТГ.