Пливуть літа мов, тихі води

Дата: 13.08.2018 22:23

Мичка Катерина Василівна відсвяткувала свою ювілейну дату в колі своїх рідних, двох доньок та зятів. Катерина Василівна народилася 12 серпня 1938 року в смт Лисянка, що на Черкащині в багатодітній родині. Згодом дівчиною, як і вся молодь поїхала на Донбас, де зустріла нашого місцевого жителя молодого Мичку Леоніда Даниловича, з яким в парі прожили вже більше шістдесяти років. Разом виховали двох чудових доньок Людмилу та Світлану. На початку 60 років минулого століття сім’я із Ростовської області повернулася в с. Мартинівку. Катерина Василівна працювала на цукровому заводі, потім в Мартинівській середній школі, в місцевому колгоспі ім. Кірова, аж до виходу на пенсію. Старша донька Людмила, на даний час є жителькою м. Липецька, але щороку відвідує своїх батьків. На ювілей до мами завітала разом з своїм чоловіком. Світлана проживає в м. Каневі та постійно піклується про своїх батьків. Сім’я Мичків має трьох онуків та двох правнуків.

З поважною датою ювілярку привітали представники Мартинівського старостинського округу Степанецької сільської ради ОТГ від імені Степанецького сільського голови Олександра Івановича Яременка та всієї громади. Іменинниці від щирого серця  побажали міцного здоров’я,мирного неба та подарували теплий подарунок  на згадку, за який була щиро вдячна керівництву Степанецької сільської ради ОТГ.

Літа цвітуть  не просто цвітом,

А проростають у труді,

Дорослими вже стали діти

А Ви душею молоді,

Пливуть літа мов тихі води,

І вже минає 80

Хоч як прожитих років шкода,

Та не вернути їх назад.

Хай щастя панує у вашому домі

І радість у ньому живе,

Здоров’я міцного і щирої долі

Хай Бог посилає і Вас береже,

Бажаєм прожити у силі й здоров’ї,

Вам ще многії, многії літа!