Зіграно черговий товариський матч

Дата: 13.08.2018 16:30

12 серпня у с.Геронимівка зіграний черговий товариський матч між командами ФК «Росава» с.Степанці та ФК «Альтаїр» с.Драбів.

Два тайми по 35 хвилин «Росава» відіграла в складі : О. Сорокіна , О.Конюші, В.Бовшика, Д.Чорноівана, І. Кісіля, В.Франчука, М. Головка, О. Панічева, М. Касяненка, О.Болюка, А.Вовка, В.Матяша(+1 на перегляд Сухецький Генадійі).

«Росава» провела свій останній контрольний матч в рамках підготовки до другого кола обласного чемпіонату. Перший тайм пройшов за переваги «Альтаїру», але й стапанчани створювали небезпечні моменти біля воріт суперників.

Голкіпер «Альтаїру» спочатку парирував на ближній стійці удар Віталія Матяша, а потім кінчиками пальців зреагував на постріл під поперечку від Вадима Бовшика.

Відразу після перерви Олексій Конюша реалізував вихід один в один – перший удар відбив  Лєнчінков, проте м’яч зрикошетивши від півзахисника «Росави», затріпотів у сітці воріт.

Майже відразу драбівчани мали шанс відігратися: В’ячеславові Удовиці, який підключився на розіграш кутового, зірвати «павутину» із «дев’ятку» воріт завадив голкіпер степанчан О. Сорокін.

За 5 хвилин до завершення матчу степанчани реалізували ще один гол, Олексій Конюша першим опинившись в штрафному майданчику, вправним ударом зробив дубль  у ворота суперників.

Друге коло обласного чемпіонату стартує 18 серпня.

ФК «Росава» проведе матч з ФК «Спартак».