МЕДИЦИНА НА СЕЛІ – ЦЕ ВАЖЛИВО

Дата: 13.08.2018 10:27

9 серпня цього року в село Мартинівка Степанецької ОТГ завітала почесна гостя - громадський діяч, керівник соціальних проектів МХП Ірина Ванникова. Виконуюча обов’язки старости Алла Василівна Бусля зробила для неї цікаву екскурсію селом і запросила на святкування дня села, яке відбудеться 14 вересня.

Не обійшли увагою і приміщення амбулаторії загальної практики сімейної медицини, так, як це є гордістю села, адже нещодавно тут тільки закінчився ремонт, який було проведено власними зусиллями, тому,що медицина – це надзвичайно важлива галузь, а тому дуже потрібно, аби в кожному населеному пункті люди мали до неї доступ.

Саме тому Ірина Ванникова вручила Тетяні Костенко,яка працює тут сестрою медичною сімейної практики загальної медицини та являється депутатом Степанецької сільської ради, сертифікат на 1500 гривень для придбання глюкометра та смужок до нього, аби хворі на цукровий діабет мали можливість контролювати рівень цукру в крові, а лікарі вчасно надати їм рекомендації щодо лікування. Медицині, особливо в сільській місцевості, обов’язково необхідно допомагати. І це проблема не лише конкретної громади, а й влади та соціально відповідального бізнесу. Якщо об’єднати зусилля всіх, то згодом вдасться вирішити чимало нагальних питань.