Проснувся – зроби планету чистішою!

Дата: 10.08.2018 13:37

На Канівщині в с.Ліпляве за участі представників ОТГ Черкащини відбувся І обласний Еко Фестиваль (плогінг),ініціаторами якого виступили: БФ «Урожай громаді», МХП та Черкаська ОДА.

Програма фестивалю включала в себе креативні, цікаві конкурси, захоплюючі виступи колективів художньої самодіяльності, розваги для дітей у вигляді надувної гірки, батуту та солодкої вати.

Також порадувала своїми кулінарними якостями всіх присутніх смачна козацька каша та юшка. Учасників, глядачів та організаторів привітали: директор ТОВ «НВФ «Урожай» МХП – Олександр Воскобойнік, перший заступник голови Черкаської обласної ради – Валентин Тарасенко, керівник соціальних проектів МХП – Ірина Ванникова та директор БФ «Урожай громаді» – Тетяна Волочай.

До участі у такому грандіозному проекті долучилися також і представники Степанецької ОТГ на чолі із сільським головою, Олександром Яременком. Команда виборола почесне ІІ місце із призовим еквівалентом в 3000 тисячі гривень та ще й отримали сертифікат на 5000 тисяч для придбання сміттєвих баків.

У завдання учасників входило зробити прибережну смугу Дніпра поблизу Ліплявого чистішою. Отже, після плогінгу сміття тут стало майже на 1 тонну менше, завдяки учасникам Еко фестивалю.

Виконавчий комітет Степанецької ОТГ виносить щиру подяку БФ «Урожай громаді» за запрошення до участі у фестивалі.