ВЕЛИКА РІДНЯ - НАЙКРАЩИЙ ПОДАРУНОК

Дата: 08.08.2018 16:36

13 липня 2018 року Марію Сергіївну Будник, багатодітну матір, жительку села Копіювата, із її 80-ти річним ювілеєм, вітали виконуючий обов’язки старости Копіюватського старостинського округу Загородній Володимир Васильович та депутат сільської ради Зуб Тетяна Іванівна.

Марія Сергіївна удостоєна почесного звання матері-героїні, так як народила та виховала разом із чоловіком шістьох дітей : трьох синів і трьох дочок. Тож привітати  ювілярку із святом зібралась велика родина з числа дітей , внуків , правнука. Діти Марії Сергіївни та Миколи Васильовича Будників на додачу до своїх подарунків виготовили сімейне дерево з фотографіями всіх членів їхньої сімї , яка налічує 28 осіб з древнього роду Будників.