Ромські діти під надійною опікою.

Дата: 06.08.2018 14:27

На території Мартинівського старостинського округу Степанецької сільської ради проживає 9 сімей ромської національності, які виховують 33 дитини . На даний час з них дві багатодітні сім’ї знаходяться на обліку у відділі надання соціальних послуг  Степанецької ОТГ, як сім’ї що перебувають в складних життєвих обставинах, внаслідок неналежного виконання батьківських обов’язків , відсутності документів що засвідчують особу, безробіття.

Спеціаліст відділу надання соціальних послуг Чупилка С.В. спільно з працівниками амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Мартинівка Приходченко М.І., Костенко Т.П., завідуючою Дарівським ФП Костенко М.І., соціальним педагогом

Тимошенко Л.П. відвідує сім’ї, надає консультативну допомогу щодо навчання навичкам відповідального батьківства, сприяє у оформленні різних видів документів, державних соціальних допомог, забезпеченні гуманітарною допомогою одягом та взуттям для дітей та дорослих, допомагає у влаштуванні дітей до навчальних закладів, приділяє увагу до стану здоров’я ромських дітей, контролює цільове використання державних виплат.