Про комунальні будні

Дата: 31.07.2018 11:42

Новостворене комунальне підприємство «СТЕП-АГРОБУТ» вже активно включилось в роботу. Метою створення та діяльності вказаного підприємства є господарська діяльність спрямована на задоволення потреб населення громади задля досягнення економічних та соціальних результатів і одержання прибутку. Перші прибутки підприємство отримало від проведеного ремонту приміщення магазину в селі Мартинівка та надання послуг з перевезення вантажів.

На черзі поточні ремонти шкіл та доріг комунальної власності. Саме для проведення ремонту доріг сільська рада закуповує різноманітну спеціалізовану техніку та передає її в господарське відання комунальному підприємству. Останнім придбанням став новий автогрейдер «SDLG». Також оголошено тендери на закупівлю дорожнього котка та регенератору асфальту, аукціони по яких відбудуться найближчим часом.

В даний час КП «СТЕП-АГРОБУД» проводить поточний ремонт їдальні Степанецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів та монтує обладнання з виробництва брикетів.