СЬОГОДНІ ДЕНЬ СИСТЕМНОГО АДМІНІСТРАТОРА

Дата: 27.07.2018 09:23

Своє професійне свято системні адміністратори відзначають в останню п’ятницю липня. Тому в 2018 році День системного адміністратора припадає на 27 липня. Історія свята  Традиція святкування зародилася починаючи з 1999 року. Тоді один з американських системних адміністраторів з Чикаго на ім’я Тед Кекатос виступив з ініціативою на підтримку нового професійного свята, яке би об’єднало фахівців цієї, вже славної професії. І 28-го липня того року це свято, під назвою «System Administrator Appreciation Day», було вперше відзначене в США. В силу надзвичайної актуальності й затребуваності професії системного адміністратора по всьому світу, свято День сисадміна швидко набуло широкого поширення і вийшло на міжнародну арену. Кажуть, що професія сисадміна схожа на професію лікаря - якщо все працює добре, про нього і не згадують, але якщо не працює - сисадміна згадують всі і активно вимагають допомоги. У цей день прийнято вшановувати скромних трудівників «невидимого фронту», що оберігають благополуччя корпоративних мереж і комп'ютерів - адже саме від них безпосередньо залежить успішна робота компанії. Привітання на день сисадміна З Днем системного адміністратора! Бажаю, щоб ніякі віруси не долали твоє здоров'я, дроти любові ніколи не перегорали, програмне забезпечення удачі постійно удосконалювалося і оновлювалося, принтери завжди друкували тільки гроші, а підшефні користувачі не були ламерами.

Всі користувачі світу висловлюють величезну подяку системним адміністраторам за їх чудову якість з усім розібратися і все налагодити! Бажаємо, щоб у вас нічого не висло, щоб не нервувало, а всі документи були в безпеці!