НАШІ ДІТИ – НАШЕ МАЙБУТНЕ

Дата: 26.07.2018 16:45

Із початком літніх канікул Степанецька об’єднана територіальна громада максимально консолідує сили на підготовку закладів освіти до нового навчального року.

Сьогодні фінансування галузі освіти є найбільшим у структурі бюджету громади. Тому наразі вкрай важливо задати хорошу динаміку та за літні місяці провести ремонтні роботи, закупити все необхідне для того, щоб 1 вересня всі заклади освіти змогли розпочати новий навчальний рік.

У результаті злагодженої роботи депутатів, за ініціативи сільського голови Олександра Яременка, для всіх закладів освіти громади придбано будівельні матеріали для проведення поточних ремонтів внутрішніх приміщень.

Особлива увага до кабінетів початкової школи, в яких потрібно забезпечити  затишок, щоб маленьким школярикам було зручно учити літери та виводити палички з гачечками.

Батьки беруться зробити ремонт власними силами і дуже вдячні керівництву громади та депутатському корпусу за такий добрий жест.